O firmie

Nasza Firma działa na rynku od 1997 roku. Zajmujemy sie produkcja odzieży roboczej oraz sprzedażą wszelkich artykułów niezbędnych do wykonywania każdej pracy w bezpiecznych warunkach i z pełna ochrona Państwa zdrowia tj. ochrona ciała, rak, oczu, głowy oraz nóg.

Pragniemy kompleksowo obsługiwać małe oraz duże przedsiębiorstwa i instytucje, aby każda osoba niezależnie czy pracuje w przemyśle czy wykonuje prace domowe lub działkowe była odpowiednio zabezpieczona. Dlatego aby sprostać Państwa wymaganiom posiadamy szeroki asortyment artykułów BHP. Współpracujemy z zagranicznymi firmami aby nasi klienci zawsze dostawali tylko najwyższej jakości produkty.

Przez 14 lat funkcjonowania naszej firmy nieustająco dążymy do osiągnięcia pełnego profesjonalizmu w zapewnieniu Państwu kompleksowych usług. Naszym priorytetem w działaniu jest rzetelność i kompleksowość. Pragniemy z każdym dniem poszerzać grono naszych zadowolonych klientów. Dzięki Państwu możemy ciągle udoskonalać nasza ofertę i dążyć do jeszcze większej satysfakcji naszych klientów. Dziękujemy za to!